Haberler ve Duyurular
Anasayfa / Mobil Uygulamalar / Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamaların ne olduğunu hiç duydunuz mu? Aslında biliyor olmanız gerekir, çünkü artık her telefonda mobil uygulamaları var. En az bir değil, bir kişinin telefonu tarafından en az 5-10 arası mobil uygulama kullanılmaktadır. Mobil uygulama denilen şey, akıllı telefonlarınız üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bütün uygulamalardır. Bunlar gerek alışveriş için olsun, gerek yemek siparişi vermek için, gerek banka işlemleri veya döviz işlemleri ya da devlet işlemleri. İşleminiz ne olursa olsun, artık mobil uygulamalar sayesinde çok hızlı bir şekilde halledebiliyorsunuz.

mobil uygulama yapan firma
mobil uygulamalar

Mobil Uygulamalar Yapan Firmalar

Firmamız mobil uygulamalar üzerine de çalışmaktadır. Her geçen gün yeni mobil uygulamaları çıktığından, hem telefonların beyni ağırlaşmaya başlıyor, hem de çok fazla uygulamalar yükleniyor. Bu sebeple firmamızın yaptığı çalışmalar arasında, mobil uygulamaların akıllı telefonları çok yormayacak şekilde durmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Mobil uygulamaları firmamız tasarlamamaktadır, fakat akıllı telefonlarınız için en hafif şekle getirmeye çalışmaktadır. Bunu uygulamaların içeriğini hafifleterek ve uygulamaların akıllı telefonlarda en doğru şekilde kullanılabilecek şekilde yapmaya çalışıyoruz. Mobil uygulamalar aslında akıllı telefonlarda olan yazılımlardır, dolayısıyla yazılım firmamızın hizmetleri arasına girmemektedir.

 

Firmamızın yapmış olduğu ise, müşterilerin mobil uygulamaları en kolay şekilde telefonlarında kullanmalarını sağlamaktır. Biliyorsunuz ki artık her şey akıllı telefonlarda. Başka hiçbir şeye ihtiyaç duymuyoruz, hatta eskiden o kadar çok sevilen bilgisayarlara bile bazen ihtiyaç duymuyoruz, çünkü bilgisayarın yaptığını akıllı telefonlarda yapıyor. Mobil uygulamalar birçok konuda hayatımızı kolaylaştırmaktadır, fakat çok fazla telefona yüklendiğinizde, maalesef telefonunuzu boğabilir ve hatta bozabilir veya telefonun çalışma kapasitesini yavaşlatabilir ve azaltabilirsiniz. Bu sebeple telefonlarınıza çok fazla yüklenmemek önemlidir.

 

Bizim görevimiz telefonlarına çok fazla uygulama indirip yükleyen müşterilere yardımcı olmaktayız. İndirilen uygulamaların hepsini kullanması gerekiyorsa, ona göre telefonun çalışma kapasitesini rahatlatmaya çalışıyoruz. Telefona indirilen mobil uygulamalar, zamanla uygulamalar güncellenmektedir ve güncellendikçe telefonlar ağırlaşarak çalışma kapasitesi düşmektedir. Böyle durumlarda, telefonlara müdahale ederek çalışma kapasitesini arttırmaya çalışıyoruz. Firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir. Bu sebeple verdiğimiz hizmetleri en iyi ve en kaliteli şekilde vermeye çalışmaktayız. Müşteri ne kadar firmamızdan memnun kalırsa, o kadar firmamıza yeni müşteriler gelecek anlamına gelmektedir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp Müşteri Temsilcisi