Haberler ve Duyurular
Anasayfa / İnternet Danışmanlığı / İnternet Danışmanı

İnternet Danışmanı

İnternet günümüzün vazgeçilmezlerinden biridir. İnternet bu kadar hayatımızda yer edilmesinden dolayı bazen sorunlar yaşayabiliriz. İnternet danışmanı ile bu sorunu ortadan kaldırabiliriz

İnternet danışmanlığını kapsayan durumlar;

Web sitesi ile ilgili problemler, modem problemleri ile ilgi sorunlar, mail sorunları,  modem problemleri, Herhangi bir  durumda oluşan internet bağlantı problemi, web sitesi güncellemeleri, yazılım ve Database sorunları, mail Form ve program sorunları gibi birçok internet ve bilgisayar probleminiz de uzman kişilerle konuşarak sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz

internet danışmanı
internet danışmanı

İnternet Danışmanı Bize Neler Sunar

→ Donanım ve yazılım ile ilgili tavsiyeler

→ İnternet sitesi güvenliğini sağlama

→ Online reklam planlaması (Kar hesaplama)

→ Yazılım (online yazılım otomasyonu ve CRM)

→ Hosting tavsiyeleri (VPS, Dedicated, web hosting ve kiralık sunucu (server)

→ Web tasarım planlamasını sağlama

→ Her kuruma özel eğitim vermeleri

→ Sitede bulunan yedeklerin düzenli bir şekilde korunması

→ Zengin thpography ile içeriklerin tasarımla eklenmesi

→ İhtiyaçlara özel yeni tavsiyeler

→ Siteye yeni özellik ekleme ve geliştirmelerin yapılması

→ Yeni çıkmış olan trenlerin siteye uygulanması

gibi konularda eğitim sunmaktadırlar. Kuruma özel farklı stratejiler uygulayarak işletmelerin en etkili şekilde internet üzerinden internet danışmanı size %100 faydalanmasını sağlamaktadırlar.

Danışmanımızı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Aslında tüm mesele danışmanın kendini çok iyi ifade edebilmesi ve müşterinin de doğru bir şekilde iletişimi girerek istenilen şeyin olabilmesidir. Danışmanlık hizmetine başvuracağınız zaman aşağıdaki
Özellikleri dikkat ederek seçmelisiniz.

Nitelikli personel; Size verilecek olan danışmanın geçmişteki başarılarını da göze almalı de, teklifte de geçmişin eklenmesini talep ediniz.

Referanslar; Belki de en önemli olan firmanın daha önceden diğer kuruluşlara benzeyen alanda hizmet verip, vermediğidir. Sektöre yeni girmiş bir danışman ile karşılatıldığınızda ise (Danışmanlık sektörüne birçok yeni danışman eklenmektedir) firmada bulunan uzman kadronun Özgeçmişlerindeki iş bitirmeleri de referans olabilmektedir.

Deneyim; Uzun yıllar bu sektörde çalışmakta olan deneyimli firmalar önce tercih edilebilmektedir. Bu firmalar zaman içerisinde yaptıkları çalışmalarıyla sektörde yer edinen ve güvenilir firmalardır.

Organizasyon yapısı; Size verilen İnternet danışmanı hizmeti bir kişiden fazla ise veya bir firmanın kendi içinden yürütülecekse işini iyi yapmalı ve tüm sorumlulukları üstüne almalıdır.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp Müşteri Temsilcisi