Haberler ve Duyurular
Anasayfa / Web Tasarım / Web Tasarım Yapan Firmalar

Web Tasarım Yapan Firmalar

Web tasarım yapacağınız sitenin size sunduğu imkanların uygun olup olmadığını değerlendirmelisiniz. Aklınızda olan sitenin ne tür olduğunu açık bir dille anlatmalısınız.

Alan Adı Nasıl Seçilmelidir?

Alan adı en önemli şeylerden ilk başta gelmektedir. Alan adı her noktadan önemli olduğu gibi ziyaretçilerinin sizin bulmasının en önemli yollarındandır. Ayrıca alan adınız Seo, e-ticaret ve kurumsal web sayfaları içinde büyük önem taşımaktadır. Alan adınızın hem kısa hem de hatırlanabilir olması, size büyük fayda sağlayacaktır. Web siteniz için seçecek olan alan adının marka olacağını unutmayın.

web tasarım yapan firmalar
web tasarım yapan firmalar

Alan adını seçerken nelere dikkat etmeliyiz;

→ Alan adının kısa ve akılda kalıcı olması,

→ Alan adının benzer olmaması gerekir,

→ Alan adınızın uzantısı .com veya .com.tr olması size fayda sağlayacaktır,

→ Alan adınız markanıza uygun olması gerekmektedir,

→ Alan adını ilk okunuşta sizi temsil etmelidir.

Alan adınızı seçerken detaylı bir şekilde düşünmeli ve Araştırma yapmalısınız. Bunu yaptıktan sonra web tasarım veya e-ticaret konularına geçebilirsiniz

2018 Web Tasarım Trendleri

Bu yıl web tasarım dünyasında yine bilgisayarlarda bulunan ve vazgeçilmezler arasında olan web tasarım. Çoğu insan akıllı cihazların yaygınlaşmasıyla ‘responsive’ dediğimiz tasarıma sahip olmak istiyor. Responsive web tasarım tüm cihazlara uygun bir şekilde çalışan tasarımdır. Sizde Artık responsive tasarımını kullanmanız gerekmektedir.

Daha Sade;

bu yılda sade ve şık bir tasarım resmini kullanarak hem dikkat çekiciliğini arttıracak hem de 2018 yılında sizde kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz

Daha Büyük Görseller;

Büyük ve kaliteli resimler sayesinde göz dolduran tasarımlar büyük dikkat çekmektedir. Artık sayfaları kaplayacak resimler, videolar gittikçe artmaya başlamaktadır.

Tek Sayfa Tasarımlar;

Bu yıl yaygınlaşan ve tasarımlardan biri de tek sayfalık tasarımlardır. Web siteleri tek sayfadan oluşarak Mouse ile aşağı ve yukarı yaparak gezmenizi sağlar. Bu tip tek sayfa web tasarımlar ilgi görmekte ve kullanılmaktadır.

Belirsiz Butonlar;

Tasarımlarının, resimlerin veya videoların üzerine amaçsız butonlar ekleyerek insanların dikkatini çekebilirsiniz. Bu sayede hem şık bir tasarım hem de güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar Kontrol Ediniz

web tasarım ajansları istanbul

Web Tasarım Ajansları

Burada kısaca bahsedeceğimiz konu, web tasarım ajansları olmaktadır. Web tasarım ajansları kimlerdir, neler yaparlar ve …

WhatsApp WhatsApp Müşteri Temsilcisi